S-a întâmplat ieri în Grădina Valorilor Româneşti!

Prichindeii din grupul “Liliput” şi-au lansat ieri în Parcul Copilului, în Grădina Valorilor Româneşti albumul “Bobocei de clasa I”.

S-au mai bucurat alături de ei: ansamblul folcloric “Plai românesc” şi cei doi fraţi, Andra şi Răzvan – deţinătorii recordului pentru cel mai lung concert live – de 3 ore, din care au făcut parte peste 50 cântecele pentru copii şi părinţi.

Andra cânta, dansează (step şi dansuri de societate), ia lecţii de canto, pian şi chitară, a jucat într-un music hall pe scena Operei Române şi a jucat într-o telenovelă.  Prezintă spectacole pentru copii, este vocea multor reclame radio şi tv pentru produse destinate copiilor, a câstigat 2 premii (ex-aequo) la „Mamaia copiilor”, are o discografie bogată: apare pe 11 cd-uri, la doar 11 ani, şi visează să ajungă actriţă şi solistă.