INVITAȚIE GRATUITĂ la RO.aliment SWOW 2021, pentru studenții din universitățile cu profil agro-alimentar

RO.aliment Show

FUNDATIA DAN VOICULESCU, în calitate de PARTENER al RO.aliment SHOW 2021 “Provocările și beneficiile momentului în sectoarele alimentare – integritate, lecții, soluții, obstacole, tendințe”, eveniment ce va avea loc online, pe platforma Zoom între 17 si 21 mai 2021, vă oferă participare GRATUITĂ STUDENȚILOR (din universitatile cu profil agro-alimentar) la cel mai complex eveniment dedicat industriei alimentare și a suplimentelor din România!

ACCEPT INVITAȚIA – VREAU SĂ PARTICIP LA RO.aliment SHOW 2021

VEZI PROGRAM LA ACEASTA DATĂ

CUI SE ADRESEAZĂ ROA SHOW 2021?

• Companiilor producatoare din industria alimentară și a suplimentelor și furnizorilor de ingrediente, tehnologii, servicii
  • Departamente de producție, calitate, achiziții, cercetare si dezvoltare, marketing
  • Organizațiilor de cercetare-dezvoltare de profil
  • Autorități din domeniu
  • Universități de profil
  • Asociații profesionale
  • Media de specialitate

FORMULAR DE ÎNSCRIERE LA RO.aliment SHOW 2021 – CU DISCOUNT ASOCIATIE

RO.aliment SHOW, eveniment aflat a 5-a editie, va avea loc în perioada 17-21 mai 2021, online pe ZOOM. ROA SHOW este PLATFORMA ideală pentru diseminarea informațiilor despre: materii prime, ingrediente, ambalare, procesare, siguranța alimentelor, calitate, certificari, alimente noi, produse finite inovatoare, cercetare, produse organice, formulare și reformulare de produse, tehnologii, igienă, echipamente, teste de laborator, studii de piață, legislatie, CSR, sustenabilitate, transfer tehnologic, cât și a felului în care acestea pot influența industria alimentară și a suplimentelor alimentare.

Fiind la a 5-a editie RO.aliment SHOW (fost ingredients SHOW) va explora una dintre cele mai dificile întrebări cu care se confruntă industria:

Care sunt provocările și beneficiile momentului în sectoarele alimentare?

Liderii din sectorul alimentar, al băuturilor si al suplimentelor alimentare se întâlnesc anual la RO.aliment SHOW pentru a face schimb de experiență, pentru a-și împărtăși lecțiile și cele mai recente soluții și idei industriei de procesare si productie dar și pentru a dezbate pe tema provocărilor și beneficiilor momentului.

Organizată de RO.aliment în parteneriat cu IBA Bucuresti, FEDIMA, APRIL, ARC, ROMALIMENTA, PRISA, ASMP, ROMPAN, FUNDATIA DAN VOICULESCU, ANNS, conferința ROA SHOW 2021 combină analiza tendințelor, inovarea și formarea științifică, prin conținut aproape academic, cu facilitarea conexiunilor dintre furnizori și producatorii de alimente și suplimente alimentare.